Hasičské záchranné sbory

zpět na výběr
Hasičské záchranné sbory
Oblek hasiče je vyroben s ochranou vrstvou proti ohni a ta vyžaduje speciální čištění, které nesmí ublížit samotnému obleku. Vlastní správa obleků a prádla vám pak výrazně pomůže snížit náklady. Rychlost a včasnost jsou základem úspěšné práce každého profesionálního hasiče. K tomu vám také mohou pomoci prádelenské stroje GIRBAU.
Armáda
Činnost armády vyžaduje mít široké spektrum oděvů, uniforem, stanů a podobně, používaných v armádě, vždy čisté, v pravý čas a na správném místě. Nabízíme prádelenské zařízení a prádelenské systémy, které se přizpůsobují potřebám všech kasáren s ohledem na druh tkaniny, počet osob, atd. Naše stroje pro praní a chemické čištění splní vaše požadavky.
Sportovní kluby a centra
V každém sportovním centru, ať už se jedná o fotbal, tenis, golf či gymnastiku, bývá požadavek praní, sušení a žehlení dresů, úborů, ručníků a podobně. Prádelna uvnitř sportovního centra sama vytváří přidanou hodnotu. Domácí pračky a sušičky nezvládnou tak velkou pracovní zátěž, z důvodu malé kapacity, odolnosti a trvanlivosti. Šetřete čas! Díky větší kapacitě průmyslových pracích a sušicích strojů a jejich kratším pracím a sušicím cyklům, je prádlo z těchto stojů vždy čisté a velmi rychle připravené pro další použití.
Pořiďte si profesionální technologii.
Kontaktujte nás a spolu navrhneme optimální řešení !
Pomůžeme při financování nákupu strojů a zařízení.
Na všechna zařízení a výrobky poskytujeme záruku, záruční a pozáruční servis.
zpět na výběr
Máme řešení pro...
Obor podnikání
Jméno (firma)
e-mail *
Telefon *
Doplňující text
Vyplňte pole

 
Joomla SEO powered by JoomSEF